Prireditve in obvestila

Vabljeni med Poletavce in NajPoletavce

Vabljeni med Poletavce in NajPoletavce
Projekt Poletavci – poletni bralci je poletna bralna akcija za mlade bralce, stare od 7 do 12 let. V projektu sodelujejo tako, da v času poletnih počitnic 30 dni vsak dan pol ure berejo karkoli: knjige, stripe, revije, recepte ..., do 10. septembra pa v knjižnici oddajo zgibanko s svojimi podatki in izpolnjenim seznamom bralnih dni. Pogoj za sodelovanje je članstvo v Knjižnici Medvode, ki je za mlade do 18. leta brezplačno. Zgibanke z bralnim seznamom dobite v Knjižnici Medvode!

Tisti med 13. in 16. letom se lahko pridružijo NajPoletavcem – ti morajo med poletnimi počitnicami prebrati vsaj tri knjige ter njihove naslove in avtorje skupaj s svojimi podatki oddati v spletnem obrazcu. Pogoj za sodelovanje je prav tako članstvo v Knjižnici Medvode. Spletni obrazec najdete TUKAJ.

Letošnje leto ne bo zaključne prireditve. Izvedli bomo samo nagradno žrebanje in nagrajence obvestili preko elektronske pošte. Vsi, ki so oddali bralne sezname bodo prejeli priznanje in majico.

Nosilka projekta je Mestna knjižnica Ljubljana, Knjižnica Medvode pa se ji pridružuje kot soizvajalka.