Prireditve in obvestila

Vabljeni med Poletavce in NajPoletavce

Vabljeni med Poletavce in NajPoletavce
Projekt Poletavci – poletni bralci je poletna bralna akcija za mlade bralce, stare od 7 do 12 let. V projektu sodelujejo tako, da v času poletnih počitnic 30 dni vsak dan pol ure berejo karkoli: knjige, stripe, revije, recepte ..., do 10. septembra pa v knjižnici oddajo zgibanko s svojimi podatki in izpolnjenim seznamom bralnih dni. Pogoj za sodelovanje je članstvo v Knjižnici Medvode, ki je za mlade do 18. leta brezplačno. Zgibanke z bralnim seznamom dobite v Knjižnici Medvode!

Tisti med 13. in 16. letom se lahko pridružijo NajPoletavcem – ti morajo med poletnimi počitnicami prebrati vsaj tri knjige ter njihove naslove in avtorje skupaj s svojimi podatki oddati v spletnem obrazcu. Pogoj za sodelovanje je prav tako članstvo v Knjižnici Medvode. Spletni obrazec najdete TUKAJ.

Zaključna prireditev bo 19. septembra ob 10.00 v Knjižnici Medvode.

Nosilka projekta je Mestna knjižnica Ljubljana, Knjižnica Medvode pa se mu pridružuje kot soizvajalka.