Prireditve in obvestila

NUJNO OBVESTILO o zaprtju Knjižnice Medvode

NUJNO OBVESTILO

Spoštovani uporabniki Knjižnice Medvode!

V skladu s priporočili o zajezitvi koronavirusa in v dogovoru z ustanoviteljico našega zavoda, Občino Medvode, je knjižnica od vključno sobote, 14. 3. 2020, do nadaljnjega ZAPRTA!
Gradivo v tem času lahko vračate v režo pri službenem vhodu v knjižnico.

Od ponedeljka, 6. 4. 2020, lahko gradivo Knjižnice Medvode naročate (naredite rezervacijo) preko servisa Moja knjižnica, do katerega dostopate preko kataloga Cobiss+, ali izjemoma preko maila (info@knjiznica-medvode.si). Naročite lahko samo gradivo, ki ga NUJNO potrebujete!
Za dvig gradiva (v preddverju knjižnice) se boste predhodno dogovorili z uslužbenci Knjižnice Medvode. Gradivo bodo starejšim od 65 let in invalidom na dom dostavili člani Centra kriznega odziva pri štabu CZ Občine Medvode.

Zaželjena je predvsem izposoja elektronskih knjig preko portala BIBLOS. Za pomoč nas lahko med 9.00 - 15.00 pokličete na 01 361 30 53 ali nam pišete na info@knjiznica-medvode.si.

Naprej bomo ravnali skladno z navodili pristojnih služb, zato prosimo, da spremljate obvestila na naši spletni strani in družbenih omrežjih.

Hvala za razumevanje. V upanju, da se čim prej spet vidimo, vas lepo pozdravljamo

kolektiv Knjižnice Medvode